Круглий стіл "ЗНО-2009 з іноземних мов: чого очікувати, як впоратись та що змінити"

Починаючи з 2009 року для абітурієнтів було введено зовнішнє незалежне оцінювання (надалі ЗНО) з іноземних мов, а саме англійської, німецької, французької та іспанської. Під час розробки власного курсу з підготовки до складання ЗНО Академія європейських мов Аахен детально вивчила відповідні нормативні та програмні документи, у тому числі оприлюднені матеріали пробного тестування (відбулося 21 березня цього року). В результаті ознайомлення виникла низка запитань до концептуальної та змістовної частин нововведеного ЗНО та до програмних документів з іноземних мов для загальноосвітніх закладів.

До цього часу велося чимало дискусій стосовно антикорупційної місії ЗНО, неодноразово обговорювались організаційні моменти, а питання змістовної та концептуальної складових тестування ставали предметом для обговорення лише у вузькоспеціалізованих колах. Оскільки Академія Аахен традиційно опікується питаннями популяризації вивчення іноземних мов та покращення якості їх викладання, в тому числі у загальноосвітніх школах, нею було ініційовано проведення круглого столу для обговорення проблемних моментів ЗНО-2009 з іноземних мов у широкому професійному колі. У круглому столі візьмуть участь викладачі з іноземних мов загальноосвітніх закладів, представники закладів, відповідальних за розробку та впровадження тестування (УЦОЯО) та за програмне забезпечення викладання іноземних мов у загальноосвітніх закладах (МОН). В результаті обговорення будуть сформовані конкретні поради для випускників та їхніх батьків щодо підготовки до оцінювання, а також пропозиції, з урахуванням досвіду вчителів-практиків, щодо вдосконалення концептуальної та змістовної частини ЗНО.

Круглий стіл пройде 22 квітня о 15.00 в приміщенні Українського гуманітарного ліцею при КНУ ім. Шевченка.

На обговорення під час круглого столу винесені такі питання:

1. Невідповідність між задекларованими у програмних документах МОН, у тому числі в програмі ЗНО-2009, вимогами до розвитку мовленнєвих вмінь та практикою викладання іноземних мов у навчальних закладах.

2. Переважання у структурі ЗНО завдань відносно високого рівня складності та пов’язані з цим труднощі для об’єктивного оцінювання рівня мовних знань учасників тестування.

3. Коментарі УЦОЯО та МОН щодо концептуальної та змістовної частини тестування, зокрема щодо об’єкту тестування та критеріїв його оцінки.

4. Власний погляд Академії Аахен на стратегію підготовки до ЗНО, особливо для учнів з порівняно низьким рівнем володіння мовою, та відповідні поради для вчителів-практиків і майбутніх учасників тестування.

Для реєстрації та за додатковою інформацією звертатися:

Лящук Ірина
реклама та зв’язки з громадськістю
Тел. 501-79-54 Моб. 099-0485556Мовна школа (курси іноземних мов) "Академія європейських мов Аахен" Киев
Академія європейських мов Аахен (spr@achen). По-справжньому європейська мовна школа.
Тільки у нас: професійні викладачі-носії мови з англійської, німецької, французької, італіської та існанської мов зібрані у єдиному закладі.
Увага: Акція! Академія Аахен пропонує «відчутну» весняну сезонну знижку!Якісне навчання за «весняною» ціною, яка дивує! Від 1250 грн. за семестр. Початок нового семестру з 16 березня. подробнее»


обучение           Вход